rss facebook twitter Pokaż panel
Praca
Katalog Kolejowy
Najnowsze wiadomości
więcej »
Konferencje
Partnerzy portalu:

Specjalista ds. ofertowania w branży kolejowej - Kosztorysant

Region : pomorskie
Branża : Kolej
Kategoria : Doradztwo (specjaliści i eksperci firm doradczych)
Data zamieszczenia : Ponad tydzień temu

Specjalista ds. ofertowania w branży kolejowej

– Kosztorysant

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Colas Rail sp. z o.o. jest firmą ściśle wyspecjalizowaną w infrastrukturze kolejowej – szczycimy się kompleksową realizacją projektów kolejowych, takich jak: budowa infrastruktury kolejowej, elektryfikacja sieci, modernizacja istniejących linii kolejowych i układów torowych. Colas Rail Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy Colas – grupa jest światowym liderem  w projektach logistycznych i technologicznych związanych m.in. z budową i utrzymaniem dróg, inną infrastrukturą transportową (transport lotniczy, kolejowy, morski), rozwojem obszarów miejskich i rekreacyjnych.

Opis stanowiska:

  • sporządzanie kosztorysów i wycen ofertowych, kosztorysowanie robót podstawowych i dodatkowych,
  • przygotowywanie zapytań, ofert i zamówień przetargowych,
  • przygotowanie budżetów ofertowych w zakresie robót torowych,
  • weryfikacja ofert podwykonawców i kontaktowanie się z podwykonawcami,
  • przeprowadzanie analiz SIWZ,
  • bieżąca analiza założeń ofertowych ze stanem realizacji projektów, raportowanie oraz kontrola kosztów związanych z postępem robót,
  • odpowiedzialność za realizację prowadzonych projektów w zakresie zaplanowanego budżetu i harmonogramu,
  • monitorowanie rynku budownictwa kolejowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane: kierunek budownictwo,
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów do kosztorysowania,
  • znajomość norm i przepisów obowiązujących w budownictwie kolejowym,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wysokie umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność,
  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności kolejowej,
  • mile widziana znajomość ustawy „Prawo zamówień publicznych”, „Prawo budowlane”,

Oferta:

  • możliwość rozwoju w polskim oddziale międzynarodowej firmy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na
kontakt@colasrail.pl

Podziel się ze znajomym
Wpisz kod z obrazka : Kod obrazkowy
Nasi Partnerzy
Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o.
nie ma
nie ma