rss facebook twitter Pokaż panel
Praca
Katalog Kolejowy
Najnowsze wiadomości
więcej »
Konferencje
Partnerzy portalu:

Nastawniczy

Branża : Kolej
Data zamieszczenia : 3 dni temu

Nastawniczy

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się  w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Schenker Rail zadba o Ciebie.

Spółka w grupie DB Schenker Rail Polska S.A. - Infra Silesia S.A. poszukuje kandydata(-ki) na wyżej wymienione stanowisko w województwie śląskim (rejon rybnicki).

Obowiązki:

  • obsługa urządzeń sterowania ruchem
  • współpraca z dyżurnym ruchu przy prowadzeniu ruchu pociągów i organizacji pracy manewrowej
  • prowadzenie dokumentacji ruchowej

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • uprawnienia nastawniczego
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność, samodzielność oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobre warunki zatrudnienia
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) do 22.01.2016r. z podaniem nazwy stanowiska w tytule na adres email: rekrutacja.pl@dbschenker.eu

Prosimy o dopisanie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Podziel się ze znajomym
Wpisz kod z obrazka : Kod obrazkowy
Nasi Partnerzy
Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o.
nie ma
nie ma