rss facebook twitter Pokaż panel
Praca
Katalog Kolejowy
Najnowsze wiadomości
więcej »
Konferencje
Partnerzy portalu:

Ustawiacz - Rewident

Branża : Kolej
Data zamieszczenia : 3 dni temu

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną spółką Grupy Freightliner należącej do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie i notowanego na giełdzie w Nowym Jorku. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • czynności związane z prowadzeniem manewrów i obsługą terminali ładunkowych
  • kierowanie pracą drużyny manewrowej
  • ocena stanu technicznego taboru przed włączeniem do składu pociągu
  • organizowanie pracy w sposób zabezpieczający prawidłowe wykonanie zadań
  • współpraca z kooperantami oraz pracownikami pozostałych działów

WYMAGANIA:

  • uprawnienia ustawiacza i/lub rewidenta
  • doświadczenie i wiedza niezbędna do pracy na danym stanowisku
  • znajomość obowiązujących przepisów i instrukcji dotyczących powierzonego zakresu pracy
  • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie zawodu
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju
  • komplet dokumentów z przebiegu zatrudnienia na kolei (świadectwa pracy, rejestr egzaminów)
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@freightliner.pl

Wszystkie zgłoszenia powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Freightliner PL Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Podziel się ze znajomym
Wpisz kod z obrazka : Kod obrazkowy
Nasi Partnerzy
Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o.
nie ma
nie ma