rss facebook twitter Pokaż panel
Praca
Katalog Kolejowy
Najnowsze wiadomości
więcej »
Konferencje
Partnerzy portalu:

Maszynista elektrycznych pojazdów trakcyjnych

Region : śląskie
Branża : Kolej
Kategoria : Maszyniści
Data zamieszczenia : Ponad tydzień temu

Koleje Śląskie Sp. z o.o. poszukują kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej i manewrowej
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszynisty

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Posiadane uprawnienia maszynisty elektrycznych pojazdów trakcyjnych,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu elektrycznych pojazdów trakcyjnych,
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu,
  • Odpowiedzialność i sumienność,
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia maszynisty spalinowych pojazdów trakcyjnych i rewidenta taboru

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Wymagane dokumenty:

  • CV kandydata z klauzulą  o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na stanowisko maszynisty zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity Dz.U.2014r. poz. 1182
  • List motywacyjny kandydata.
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje kandydata

Miejsce przyjmowania zgłoszeń kandydatów:

zgłoszenia można składać w siedzibie Spółki: 40-040 Katowice, ul. Wita Stwosza 7, w Dziale Spraw Pracowniczych pokój 212 w godzinach 8:00 - 15:00,

pocztą elektroniczną na adres epogoda@kolejeslaskie.com

Podziel się ze znajomym
Wpisz kod z obrazka : Kod obrazkowy
Nasi Partnerzy
Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o.
nie ma
nie ma